Swiatmezczyzn.pl

Relacje damsko-męskie i nie tylko!

Jak poderwać dziewczynę? Sprawdzone zasady

Jak poderwać dziewczynę? Sprawdzone zasady

Jak poderwać dziewczynę?

Sytuacja z życia wzięta. Spodobała nam się dziewczyna, która imponuje nam urodą i charakterem. Próbujemy zagadać, nawiązać bliższy kontakt, ale… nie zawsze się to udaje, a założone plany na uwiedzenie kobiety palą na panewce. W wyniku niepowodzenia zaczynamy sobie zadawać pytania: co zrobiłem źle, gdzie leży problem, co jest ze mną nie tak? Konstatacja jest naturalną reakcją, w wyniku której szukamy źródeł swoich niepowodzeń. Często one mają charakter fundamentalny i są związane z naszymi wieloletnimi nawykami, które będziemy musieli przemodelować. I choć należy zaznaczyć na samym początku, że jedna odpowiedź na pytanie jak poderwać dziewczynę nie istnieje, to jednak może wyróżnić szereg czynników, które diametralnie zmienią Twoją pozycję w ubieganiu się o względy kobiety. Nie sposób spłycić tego do sformułowania, że: „każda kobieta jest taka sama” – bo to ewidentna nieprawda.

Podryw ma to do siebie, że musi być dopasowany do konkretnej sytuacji i charakteru wybranki. Jeśli nie uwzględnimy tych czynników, to nasza szansa na osiągnięcie sukcesu znacznie maleje. Jak poderwać dziewczynę? Przedstawiamy kilka sprawdzonych porad, które spotęgują nasze szanse w tym aspekcie. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z artykułem na temat tego, w jaki sposób powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba.

jak poderwać dziewczynę

Jak poderwać dziewczynę przez Internet?

Jednym z podstawowych sposobów na to jak poderwać dziewczynę, jest korzystanie z aplikacji randkowych. Stanowią one zarówno błogosławieństwo, jak i przekleństwo w kontekście wyszukiwania wybranek. Z jednej strony są olbrzymią pomocą dla facetów, którzy mają znaczące trudności z zagadaniem kobiety na żywo. Kilkudniowa konwersacja z użyciem tego typu narzędzi pozwoli się nieco „oswoić” z nową sytuacją i wybadać teren. Łatwo jednak, w przypadku podrywu przez Internet, znacząco zmniejszyć swoje szanse na powodzenie.

Aplikacje randkowe mają to do siebie, że gromadzą znaczącą liczbę użytkowników. Może się zatem okazać, że konkurencja jest duża. Prosta kalkulacja może ukrócić nasze nerwy i niepotrzebne starania. Zła sława, którą są owiane tego typu narzędzia, mogą wywołać nasz zawód w momencie, gdy okaże się, że nie jesteśmy jedynym zalotnikiem. Jeśli jesteśmy wystarczająco zdeterminowani i pewni siebie, to możemy jednak znacznie zwiększyć swoją szansę na powodzenie. Przede wszystkim, w kontekście podrywu przez aplikacje randkowe, musimy zadbać o:

 • interesujący wizerunek naszego profilu, wraz z dobrym zdjęciem;
 • niesztampowy ton rozmowy, który pozwoli wyróżnić się z tłumu;
 • poprawność ortograficzną, bez niechlujstwa językowego w wysyłanych wiadomościach;
 • intrygujące i nieoczywiste wstawki do rozmowy, które zainteresują odbiorczynię;
 • otwartość, umiejętność do przekazywania ciekawych informacji o swoim życiu, bez zbędnego zanudzania,
 • przejście do konkretów, czyli zaproponowanie spotkania, bez przeciągania rozmowy przez długie tygodnie.

W internecie stajemy się odważniejsi!

Podryw przez Internet nie ogranicza się jednak do korzystania z aplikacji randkowych. Zainteresować odbiorczynię swoją osobą możemy także na inne sposoby. Media społecznościowe, fora internetowe i witryny do rozmowy z nieznajomymi stanowią ciekawy pomysł na zwiększenie swoich szans. Warto jednak, podobnie jak w przypadku użytkowania aplikacji mobilnych, zadbać o jakość naszego wizerunku, profilu i wysyłanych wiadomości. Jeśli nie zastosujemy ciekawych technik retorycznych, to nasze szanse gwałtownie maleją.

Dlaczego tak się dzieje? W przestrzeni online jesteśmy dla siebie anonimowi. Z pozoru każdy profil i człowiek „wygląda tak samo”, startujemy więc z poziomu zero. Musimy zainteresować kobietę ciekawym tematem rozmowy, który ją wciągnie i sprawi, że będzie chciała więcej. Z tego też powodu wszelkie grupy tematyczne i hobbystyczne są ciekawym sposobem na poznanie nowej kobiety. Mamy wówczas ułatwiony start – łączy nas wspólna pasja, która może się stać wiodącym tematem początkowych rozmów.

kobieta

Jak poderwać dziewczynę w szkole/pracy?

Środowisko pracy i szkoły stanowi dobrym sposób na początek intrygującej znajomości z kobietą. Tutaj jednak mamy do czynienia z pewną trudnością – w razie niepowodzenia nasz wizerunek może mocno ucierpieć, wobec czego należy całe przedsięwzięcie dobrze przemyśleć. W przypadku podrywu przez Internet ryzykujemy niewiele – najwyżej kobieta nas „oleje” i nie okaże większego zainteresowania. Jeśli zdecydujemy się na podryw w pracy lub szkole, to możemy zyskać bardzo dużo, ale też wiele stracić – w oczach potencjalnej wybranki i jej koleżanek.

Podryw w miejscu pracy musi być dobrze zaplanowany i zorganizowany. Podstawowym aspektem jest określenie celu. Nie powinniśmy mierzyć zbyt wysoko – jeśli marzy nam się romans z wysoko postawioną decydentką, podczas gdy nasza pozycja w firmie jest marna, to lepiej nie podejmować zbędnego ryzyka. Powinniśmy celować raczej w koleżanki na podobnym szczeblu kariery. W przypadku podrywu w miejscu nauki nie ma to aż tak dużego znaczenia. Oprócz wyznaczenia celu, czyli kobiety będącej w naszym zasięgu, należy zwrócić uwagę na:

 • Jej wizerunek. Może się okazać, że jest to dziewczyna, nad którą wzdycha większość facetów w firmie. Nie warto pakować się w taką relację.
  Szukaj okazji na kontakt. Sprawdź, jakie rutynowe czynności lubi powtarzać. Być może dużo czasu spędza w firmowej kuchni? A może często wychodzi na papierosa? To pozwoli nawiązać z nią kontakt bez przeszkadzania w wykonywaniu ważnych obowiązków.
 • Musisz być dobrym graczem. Niestety, przeciętność nie pomoże w kontekście zdobywania serca kobiety. Musimy ją czymś zaskoczyć, być facetem nieoczywistym, pewnym siebie, nieco aroganckim i zabawnym – ale nie do szpiku kości. Absolutnie wymaganym czynnikiem jest nienaganny wygląd (dobrze dobrane ubrania, schludny styl) i wysoka higiena osobista.
 • Stosuj metodę małych kroków. Kobieta musi subtelnie wyczuć, że coś się święci. Podryw nie może być nachalny, jednak trzeba dać pewne sygnały, że jesteśmy zainteresowani głębszą relacją. Jak to zrobić? Wykorzystuj każdą nadarzającą się okoliczność – wyjazdy służbowe, przypadkowy kontakt wzrokowy w korytarzu, delikatne zerkanie w jej kierunku (byle nie nachalne).
dziewczyna

Zasady, których trzeba przestrzegać przy podrywaniu kobiet

Jak poderwać dziewczynę? Ten z pozoru skomplikowany proces wymaga pokazania swojej męskości, pewności siebie i zaangażowania. Poniżej wyróżniamy pięć zasad, których należy bezsprzecznie przestrzegać.

 1. Bądź opanowany. Nie daj po sobie poznać, że łatwo ulegasz nagłym emocjom. Kobiety cenią sobie pewnych siebie mężczyzn, a nie facetów rozchwianych emocjonalnie.
 2. Dbaj o prezencję. To nie tylko poprawny wygląd zewnętrzny, ale także gestykulacja, mowa ciała i zalotny uśmiech, który spotka się z pozytywną reakcją kobiety.
 3. Unikaj odstraszających pytań. Prośba o numer telefonu po kilku minutach rozmowy to błąd. Kobiety nie lubią nachalnych mężczyzn. Tego typu sformułowania skutecznie odstraszą kobietę, która poczuje się zbyt oblegana.
 4. Naucz się słuchać. Rozmowa to równorzędna konwersacja dwóch osób. Musisz nauczyć się nie tylko artykułować ciekawe spostrzeżenia, ale także słuchać drugiej strony. Jeśli robisz to wnikliwie, bardzo szybko zdobędziesz się na celne zdania podsumowujące, a czasami także riposty.
 5. Bądź odważny i zdecydowany. Jeśli będziesz się wahać, to Twoja okazja może bardzo szybko przeminąć. Nie bój się podejmować ryzyko, które jest na stałe wpisane w kwestię podrywu. Jeśli masz opory przed zagadaniem, poćwicz scenariusz przed lustrem. Wyluzuj się relaksującym pójściem na basen i dbaj o swoje zdrowie.

Katalog zasad jest zestawieniem otwartym. Oznacza to, że nie jest to gotowy przepis na sukces, lecz jedynie zestaw porad. O tym, czy osiągniesz sukces zdecyduje także charakter kobiety, okoliczności podrywu czy zwyczajne szczęście.

4.7/5 - (18 votes)

Jeden komentarz do “Jak poderwać dziewczynę? Sprawdzone zasady

 1. Dzięki za poradnik, możliwe że to właśnie dzięki niemu udało mi się ostatnio umówić na spotkanie z dziewczyną poznaną na crushly. Popisaliśmy trochę i stwierdziłem że będę tym “pewnym siebie” no i się udało…spotkanie wyszło super i niedługo widzimy się jeszcze raz. Może coś z tego będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę