Jak powiedzieć dziewczynie że mi się podoba?

Boisz się, że dziewczyna, która Ci się podoba, nie odwzajemnia twoich uczuć? A może jesteś zbyt nieśmiały, żeby powiedzieć jej, co czujesz? Bez względu na powód nie możesz dalej czekać, tylko musisz działać. Być może również podobasz się dziewczynie, ale ona oczekuje, że to Ty zrobisz pierwszy krok. Pamiętaj jednak, że kobiety są dość niecierpliwe i zwlekając, możesz popełnić spory błąd. Zanim jednak przejdziemy dalej, musisz wiedzieć o jednej bardzo ważnej rzeczy. Chociaż pytanie postawione w tytule brzmi – jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba? chciałbym przestrzec Cię przed zbyt szybkim wyznawaniu swoich uczuć. Jeżeli jest to świeża znajomość, najpierw postaraj się jej to pokazać, rozbudzić jej zainteresowanie a dopiero po tym wyznaj jej swoje uczucia!

Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba? Kluczowe porady

#1. Zrób rozeznanie

jak powiedzieć dziewczynie że mi się podoba

Zanim rozpoczniesz starania o kobietę, która skradła Twoje serce, musisz dowiedzieć się, czy jej nie bije dla kogoś innego. Jeżeli twoja wymarzona dziewczyna ma już partnera bądź, co gorsza męża, może być on dla ciebie przeszkodą nie do pokonania. Jednak nie panikuj, przecież jeszcze nic nie wiadomo.
Jeśli przykładowo razem pracujecie, to sytuacja jest dość prosta. Wystarczy, że dyskretnie podpytasz jedną z jej koleżanek, z którymi spędza przerwy lub najczęściej rozmawia o to, czy kogoś ma.
Zakładając, że jest Twoją sąsiadką, to zadanie również nie będzie skomplikowane. Możesz o nią trochę podpytać kogoś innego mieszkającego po sąsiedzku lub przeprowadzić małą obserwację. Skoro mieszkacie niedaleko siebie, to nie trudno będzie ci zauważyć, że często odwiedza ją jakiś mężczyzna.
Problem pojawi się wtedy, kiedy nic nie wiesz o swojej wybrance, bo spotkałeś ją przypadkiem i od razu zauroczyła cię swoim uśmiechem. W takim wypadku musisz po prostu się do niej odezwać.

#2. Pozbądź się obaw

Choć nieśmiałość często jest urocza, to czasami może być powodem Twoich niepowodzeń. Na czas, kiedy chcesz powiedzieć dziewczynie o tym, że ci się podoba, nieśmiałość musisz w sobie zdusić. Nie bój się do niej odezwać, przecież Cię nie ugryzie. Na początku możesz zagaić rozmowę na jakiś neutralny temat, np. porozmawiaj z nią o pogodzie, zapytaj o godzinę bądź się przedstaw, oczywiście o ile jeszcze się nie znacie. Pod żadnym pozorem nie zasypuj jej kiepskimi tekstami na podryw typu: “Często bywam w cukierni, ale od dawna nie widziałem nic słodszego od Twojej twarzy”. Niektórzy panowie myślą, że takie powiedzonka zapewnią im szybki poderwanie dziewczyny. Nic bardziej mylnego, większość kobiet uważa je zwyczajnie za denne.

#3. Zaskocz ją

dziewczyna

Jeżeli Twoja odwaga jednak zawiodła i przed wybranką język nie chciał z Tobą współpracować, to spokojnie. Jeszcze nie wszystko stracone. Możesz zaskoczyć ją miłą, niewielką niespodzianką. Może to być kwiat pozostawiony za wycieraczką auta lub pod drzwiami samochodu, ujmująca kartka z numerem telefonu wrzucona do skrzynki na listy lub mały prezencik z dołączonym liścikiem. Tak naprawdę ograniczać może Cię tylko własna wyobraźnia.
Najlepiej będzie, jeśli uda Ci się sprawdzić jej reakcję na otrzymany prezent. W razie jak nie będziesz miał takiej możliwości, to niestety musisz mieć nadzieję, że Twój gest przypadł jej do gustu. Możesz tak zabiegać o ukochaną przez jakiś czas, pamiętaj jednak o tym, aby nie być zbyt natarczywym. Takie zachowanie nie podoba się żadnej kobiecie.

PRZECZYTAJ TEŻ: JAK SIĘ ODKOCHAĆ? SPRAWDZONA STRATEGIA

#4. Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba? W cztery oczy

Chociaż coraz częściej przenosimy swoje życie i sprawy do mediów społecznościowych, osobiście uważam, że przy takich tematach warto robić to na żywo, sam na sam. Oprócz oczywistych plusów, jak na przykład fakt, że możemy na żywo zaobserwować jej reakcje na nasze wyznanie, dochodzi do tego szereg innych trudniej dostrzegalnych. Przede wszystkim – niezależnie od tego w jaki sposób to się skończy, dziewczyna na pewno doceni sam ten fakt spotkania się i wyznania swoich uczuć w cztery oczy. Kolejnym plusem jest wzrost pewności siebie i przełamanie się – najtrudniejszy jest pierwszy raz i jeżeli kiedykolwiek będziesz musiał znowu stanąć przed takim zadaniem będzie o wiele łatwiej.

#5. Tylko gracją i uprzejmością możesz coś zdziałać.

Skoro mowa już o braku natarczywości to musisz mieć również świadomość, że nic nie zdziałasz na siłę. Jeżeli dziewczyna nie będzie chciała z Tobą rozmawiać lub się spotkać to nie możesz jej przecież zmusić. Tak na pewno nie zbudujesz żadnej, trwałej relacji.
Ponadto nie bądź również zbyt wylewny, szczególnie na początku znajomości. Obiecywanie miłości do grobowej deski, gromadki dzieci, domku z białym płotkiem i psa może dziewczynę jedynie wystraszyć. Do zdobycia serca wymarzonej dziewczyny potrzebny ci będzie ogrom subtelności i wytrwałości.
Podejmując decyzję o walce o ukochaną, nie możesz liczyć na to, że wszystko będzie szło zgodnie z Twoim planem. Zawsze musisz mieć na uwadze przeciwności losu.

#6. Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba? Zaproś ją na randkę.

Kiedy uda Ci się już nawiązać kontakt z wybranką, możesz zaprosić ją na randkę. Jednakże najpierw musisz się dowiedzieć, co ona lubi i jak ją zaskoczyć. Postaw na romantyczne, ale nie do końca typowe miejsce. Zamiast do najpopularniejszej restauracji w mieście zabierz ją do kameralnej knajpki, gdzie podają jedzenie dla dwojga i gdzie będziecie mogli spędzić czas razem, lepiej się poznając. Po kolacji zaproponuj spacer, możesz zabrać ją w jakieś ciekawe miejsce albo odprowadzić do domu, wybór należy do Ciebie. Jeśli jednak zdecydowałeś się na drugą opcję, to bez względu na okoliczności nie staraj się nakłonić ukochanej, żeby Cię zaprosiła do siebie. W przypadku gdy sama to zaproponuje, grzecznie odmów. Takie zachowanie nie przystoi dżentelmenowi na pierwszej randce.

para

#7. Zawsze stawiaj na miłe gesty i czułe słowa

Przede wszystkim nie zapominaj o tym, że jeśli dziewczyna zgodziła się na randkę z Tobą, to nie oznacza, że nie musisz się o nią więcej starać. Każda kobieta potrafi docenić szarmanckie zachowanie, więc nie możesz nagle przestać o nią zabiegać. Zostanie to przez nią zrozumiane jako brak zainteresowania z Twojej strony. Oczywiście nie chodzi o to, byś codziennie przynosił jej bukiet kwiatów, czy drogie prezenty. Wystarczy, że co jakiś czas ofiarujesz jej drobny upominek albo powiesz jakiś komplement. Pamiętaj też, że jesteś dżentelmenem więc otwieranie drzwi wybrance, czy odsunięcie jej krzesła jest dla ciebie obowiązkiem.

Dodaj komentarz