Jak wrócić do byłej dziewczyny?

Miłość jest jednym z najsilniejszych uczuć jakie może połączyć dwoje ludzi. Niestety, w momencie, kiedy uczucie to nie będzie pielęgnowane, z każdym dniem będzie stopniowo słabnąć i tracić na swojej sile. Pary zwykle dokładają wszelkich starań, by każdego dnia na nowo pokazywać sobie, jak bardzo im na sobie zależy. Jednak dorosłe życie nie jest usłane różami, a problemy w związku i kłótnie, są na porządku dziennym. Często jednak z powodu błahych sporów i kłótni, jednak z stron decyduje się na zakończenie związku, co podyktowane jest chwilowym impulsem i przypływem negatywnych emocji. Decyzję tę, podjętą zbyt pochopnie z pewnością trudno jest zatrzeć. Warto jednak wiedzieć co zrobić, jak wrócić do byłej dziewczyny i na nowo odbudować swój związek.

jak wrócić do byłej dziewczyny

Jak wrócić do byłej dziewczyny? Pozwól jej za sobą zatęsknić

Panowie, którzy chcą wrócić do swojej byłej dziewczyny, zwykle oczekują tego, że proces ten zajmie im kilka minut lub godzin. Okazuje się jednak, że nie wszystko jest takie proste, jak mogłoby się to wydawać. Zarówno jedna jak i druga strona związku, po kłótni i bolesnym rozstaniu potrzebuje odrobiny czasu. Po to, by wszystko sobie przemyśleć i od nowa poukładać. Mężczyźni powinni wiedzieć, że to kobiety znacznie ciężej znoszą rozstanie. Ból w ich sercu potrafi ciągnąć się przez niesamowicie długi czas. Niemniej jednak natarczywe telefony czy wiadomości już na drugi dzień z prośbą o drugą szansę nie są najlepszym rozwiązaniem.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ?

Panowie powinni dać swojej partnerce czas na to, by mogła ona za nimi zatęsknić, a przede wszystkim sama zadecydować, czy rzeczywiście chce ten związek kontynuować. Warto więc nieco ochłonąć i odezwać się do swojej partnerki po kilku dniach. Jeśli parę łączyło prawdziwe i głębokie uczucie, to z pewnością przystanie ona na propozycję ponownego spotkania i spokojnej rozmowy na temat wspólnej przyszłości.

para

Przeanalizuj swoje błędy

Jeśli związek zakończył się z inicjatywy panów, jednak wiedzą oni, że była to zbyt szybka i gwałtowna decyzja, wówczas powinni oni poświęcić chwilę czasu na przeanalizowanie swoich błędów. Warto jeszcze raz w głowie odtworzyć całą sytuację, a także przypomnieć sobie o wszystkich pięknych chwilach, które spędzili oni razem ze swoją partnerką.

Z pewnością w którymś momencie, został popełniony błąd, który doprowadził do rozstania. Jeśli jednak panowie zauważą, co zrobili nie tak, wówczas warto zaprosić swoją byłą partnerkę na szczerą rozmowę. Przyznanie się do błędu i wyrażenie skruchy z pewnością nie będzie najtrudniejszym zadaniem. Dodatkowo, może skutecznie pomóc panom odzyskać wybrankę ich serca. Była dziewczyna z pewnością nie pozostanie dłużna i również przyzna się do swoich błędów, a także zasugeruje co mogło być zrobione lepiej, tak by obie strony były ze sobą szczęśliwe. Wówczas para po takiej szczerej rozmowie, z pewnością pójdzie na kompromis i istnieje ogromna szansa na to, że związek zostanie naprawiony.

Nie bądź uparty

Jeśli mężczyźni chcą odzyskać swoje byłe partnerki, z pewnością nie mogą tkwić uparcie w swoich przekonaniach. Warto więc, by wykonali oni pierwszy kroki i zasugerowali spotkanie. Zamiast czekać na moment, w którym to ich była partnerka wykona pierwszy telefon, powinni sami zrobić pierwszy krok. Muszą oni bowiem pamiętać, że kobiety są wstanie dość długo chować urazę, a dalszy brak zainteresowania ze strony ich byłych partnerów, może jedynie doprowadzić do sytuacji, w której ich uczucia całkowicie wygasną.

Panowie więc, w momencie kiedy poczują, że związek ten nie powinien się zakończyć, powinni chwycić za telefon i wysłać do swojej byłej dziewczyny niezobowiązującą wiadomość z prośbą o spotkanie w neutralnym miejscu. Była partnerka z pewnością doceni taki gest i powinna szybko na taką propozycję przystać. Mężczyźni jednak nie powinni być zbytnio nachalni, a także dać byłej dziewczynie odpowiednio dużo czasu na podjęcie finalnej decyzji. Nie zawsze bowiem była partnerka od razu przystanie na propozycję spotkania i nie zawsze odpowie w tej samej minucie, w której otrzymała wiadomość. Cierpliwość w tym wypadku może okazać się nieocenioną cnotą.

Dodaj komentarz