Jak zainteresować sobą dziewczynę?

Jeżeli doskwiera Ci samotność, z pewnością chciałbyś mieć już za sobą okres poszukiwania swojej drugiej połówki. Aby zdobyć kobietę swoich marzyń, musisz dowiedzieć się jak zainteresować sobą dziewczynę. Czerpanie uroków płynących z bliskiej relacji z drugą osobą jest tym, o czym marzysz skrycie, ale jeśli nie do końca wiesz, jak zrealizować to marzenie ten artykuł jest dla Ciebie.

jak zainteresować sobą dziewczynę

Bądź sobą

Brzmi jak najbardziej trywialne stwierdzenie, jakie można przeczytać. Jednak to w nim tkwi sekret atrakcyjności. Zbudowanie tożsamości i osobowości nowej osoby oraz związane z tym odgrywanie roli idealnego partnera to droga donikąd na każdym etapie znajomości. W pierwszych dniach znajomości łatwo o gafę, która z pewnością ograniczy zaufanie kobiety, w której widzisz potencjalną partnerkę. Trudno zaufać osobie, która nie wiem, kim jest Robert Kubica mimo, że twierdzi, że interesuje się formułą pierwszą.

Tworzenie kreacji nieistniejącej osoby prędzej czy później negatywnie odbije się na waszej relacji. Duże wyolbrzymienia cech Twojego charakteru wyjdą na światło dziennie prawdopodobnie bardzo szybko. Dodatkowo, nawet drobne niedopowiedzenia prędzej, czy później wplątają Cię w spiralę kłamstw i udawania. Jeżeli więc chcesz zainteresować sobą kobietę pokaż jej, jaki jesteś. Jeżeli znajdziecie się w restauracji i masz ochotę na pyszną golonkę i zimne piwo to je zamów. Nie ma nic gorszego niż wybór posiłku dla siebie w taki sposób, żeby komuś zaimponować dokonanych wyborem.

Twoje zainteresowania są tym, o czym najlepiej potrafisz opowiadać. Nawet jeżeli wydaje Ci się, że to, czym się interesujesz nie zainteresuje nikogo i lepiej byłoby podkoloryzować historię o swoim hobby, nie idź tą drogą. Pamiętaj, że opowiadając o tym, co na prawdę Cię interesuje masz ten niepowtarzalny błysk w oku, Twoja wypowiedź jest pełna pasji. Podkoloryzowane treści może i wzbogaci wypowiedź w fakty, ale Tobie odbierze część pewności siebie i entuzjazmu związanego z tematem.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ?

Jak zainteresować sobą dziewczynę? Przygotuj się do spotkania

W życiu tak jak i w biznesie pewne kwestie warto mieć pod kontrolą. Jeżeli boisz się, że spotkanie z wymarzoną wybranką nie przebiegnie tak, jak tego oczekujesz, bo temat rozmowy zagalopuje w nieodpowiednią stronę lub jesteś osobą zamkniętą w sobie – nic straconego. Nie ma niczego złego w przygotowaniu się do spotkania, nawet towarzyskiego. O ile tworzenie scenariusza z pewnością zabije spontaniczny charakter spotkania, o tyle przygotowanie kilku pytań ożywiających dyskusję sprawi, że poziom Twojego zdenerwowania podczas spotkania będzie zdecydowanie mniejszy. Uczucie kontroli nad sytuacją wpływa tutaj na Twoją korzyść.

Wybierając interesujące Cię tematy rozmów zwróć uwagę, aby kierować je do swojej rozmówczyni w sposób otwarty, zachęcający do szerszej wypowiedzi. Pytania skonstruowane w taki sposób, że odpowiedź można wyczerpać jednym słowem, czy zdaniem mogą sprawić, że Twoja rozmówczyni czuje się przepytywana. To raczej nie jet efekt, który chciałbyś osiągnąć. Dobrze sformułowane pytanie potrafi zająć interesującą dyskusją na długie godziny. Nic nie wpływa lepiej na Twój poziom atrakcyjności niż umiejętność aranżowania dyskusji, w które rozmówcy zaangażują się z sercem.

para

Zadbaj o logistykę

Szybkie rozeznanie przed spotkaniem na temat miejsca spotkania również postawi Cię w dobrym świetle. Kobieta będzie mogła poczuć, że ktoś troszczy się o nią, jeżeli po wyjściu z restauracji będziesz wiedział, gdzie jest najbliższy postój taksówek, gdybyście planowali dalszą podróż, czy park, gdy jednak spacer był formą aktywności, na którą się zdecydujecie. Jeżeli będziesz miał przy sobie kilka drobiazgów, które mogą przydać się w nieoczekiwanych okolicznościach, z pewnością również zrobisz dobre wrażenie. Parasolka, klej szybkoschnący, monety do wykorzystania w parkometrze, czy chusteczki nie zajmują dużo miejsca, a każdy z nas czasem żałował, że nie ma ich przy sobie.

Jak zainteresować sobą dziewczynę? Bądź otwarty na wysłuchanie

Absolutnie każdy jest trochę w przekonaniu, że jest idealnym człowiekiem – błyskotliwym, z interesującą historią życia, ciekawą pracą, czy przemyśleniami. Wiąże się z tym fakt, że każdy lubi mówić o sobie. Danie możliwości „wygadania się” potencjalnej partnerce pozwoli stworzyć uczucie więzi i bliskości sobie nawzajem. Nie chodzi oczywiście o to, aby zamienić się w czyjegoś terapeutę, czy sztucznie udawać zainteresowanie. Czasem jednak umożliwienie drugiej osobie powiedzenia kilku zdań o sobie więcej będzie niezbędne, aby poczuła się dobrze w Twoim towarzystwie.

Pytania o szczegóły związane z opowiedzianą właśnie historią pozwolą nie tyko w pełni zainteresować się tematem rozmowy, ale też lepiej poznać partnerkę rozmowy. Jeżeli na każdą usłyszaną wypowiedź od innych masz ochotę każdorazowo odpowiedź „a ja…”, aby dać sobie możliwość opowiedzenia historii o podobnej tematyce, ale ze swoim udziałem, czy każdorazowe wygłaszanie swojej opinii na każdy temat, zastanów się dwa razy, czy to na prawdę konieczne. Zamykasz w ten sposób możliwość pełnego wypowiedzenia się swojemu rozmówcy, można wręcz powiedzieć, że przerywasz jego wypowiedź, co nie jest mile widziane.

Dodaj komentarz